o Gabinecie Kosmetycznym Alga

Jestem kosmetyczką z pasją i wieloletnim doświadczeniem, popartym dyplomami medycznym i kosmetyczki oraz wieloma certyfikatami. Przewodnią koncepcją Gabinetu Alga jest pielęgnowanie urody twarzy, rąk i stóp.

Specjalizuję się w PODOLOGII tj. w leczniczej pielęgnacji stóp. Od 2003 roku uczestniczę w Powszechnym Programie Profilaktycznym "Zdrowe Nogi".Więcej informacji o programie i tematach związanych ze stopami znajdziesz w zakładce "zdrowe nogi".

Posiadam, uprawnienia do zakładania klamer drutowych VHO-Osthold-Perfect oraz pobierania materiału do badania PediMyk w kierunku grzybicy paznokci.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia poparte certyfikatami. Poniżej niektóre z nich:

Alga - Gabinet Zdrowe Nogi uprawnienia do zakładania klamer drutowych VHO-Osthold-Perfect Pobieranie materiału do badań PediMyk

Pragnę przedstawić swój salon, gdzie zadbam nie tylko o Twoją urodę, ale i o zdrowie. Serdecznie zapraszam

Grażyna Smolna
właścicielka

Preparaty kosmetyczne, na których pracuję

Gabinet Kosmetyczny ALGA oferuje Państwu całą gamę zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych, profesjonalnych preparatów kosmetycznych:

  • do pielęgnacji twarzy - firm: DERMIKA, VIVIEN, DE NOILIS, NANTES, CHANTARELLE
  • do makijażu - firmy MALU WITZ, KRYOLAN
  • do manicure i stylizacji paznokci – akryl, żel, akrylo-żel, najnowsze metody French Wrap Manicure - firmy DAISHINGDIWA
  • do pedicure - firmy GEWHOL. Są to preparaty (paraleki), które charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością w zabiegach leczniczych na stopy.

Firmy partnerskie

Salon posiada partnerstwo firmy NANTES

NANTES - to firma kosmetyczna produkująca kosmetyki na bazie nanowody (wody o bardzo małych cząsteczkach) i surowców naturalnych takich jak: Zielona Herbata, Jeżówka (Echinacea), Shea Butter, Masło Karite.
NANTES w Gabinecie Kosmetycznym Alga Tych kosmetyków nie znajdą Państwo w dużych domach towarowych i drogeriach, są tylko w gabinetach, ponieważ jedynie profesjonalistka, obserwująca każdego dnia działanie stosowanych środków, jest w stanie ocenić i docenia ich jakość, skuteczność i tolerowanie przez skórę. Ona też po dokładnej analizie cery, potrafi najrzetelniej dobrać odpowiedni kosmetyk do państwa cery

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach firmy NANTES odsyłamy na stronę: www.nantes.pl

Oferuję preparaty marki GEHWOL

NANTES w Gabinecie Kosmetycznym Alga

Preparaty GEHWOL są produkowane przez niemiecką firmę Eduard Gerlach GmbH. To szeroka gama kosmetyków uwzględniająca wiele przypadłości nękających nasze stopy. Preparaty GEHWOL są bardzo wysokiej jakości, oparte na naturalnych surowcach. Nie powodują żadnych uczuleń, bardzo dobrze się rozsmarowują i wchłaniają.

Dbamy o czystość i higienę

Gabinet spełnia wszystkie wymogi sanitarne i UE. Posiadam własny autoklaw do sterylizacji narzędzi. Przy wykonywaniu zabiegów używam ręczników papierowych, worków jednorazowych do miski przy pedicure, japonek jednorazowych i rękawiczek jednorazowego użytku. W moim gabinecie pedicure wykonywany jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu firmy Gerlach, nowoczesnej frezarki z kapkami ściernymi jednorazowego użytku. Dzięki temu urządzeniu zabieg wykonywany jest szybko, bezboleśnie i co najważniejsze, bez obawy skaleczenia. Sprzęt używany w gabinecie zaopatrzony jest w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki. Specjalny system pochłaniania daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Cążki do skórek i narzędzia są poddawane procesowi sterylizacji – są rozpakowywane przy kliencie. Zabiegi pedicure i manicure wykonywane są zawsze z zachowaniem szczególnej higieny i bezpieczeństwa, w trosce o zdrowie klientów.

Alga - Gabinet Zdrowe Nogi prawnienia do zakładania klamer drutowych VHO-Osthold-Perfect prawnienia do zakładania klamer drutowych VHO-Osthold-Perfect

Galeria